bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerBu Borsa Kullanıcıların Kripto Paralarını Sigortaladı!

Bu Borsa Kullanıcıların Kripto Paralarını Sigortaladı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Hong Kong merkezli küresel sigorta şirket OneDegree, kripto para sektöründe de hizmet vermeye başlayacağını duyurdu.

Bugün yapılan açıklamada, Hong Kong Bitcoin Exchange (HKbitEX) ile ON1ON’un kripto para saklama platformlarının koruma altına alındığı ve sigortalandığı duyuruldu.

OneDegree, HKbitEX’in gözetimi altındaki 100 milyon dolarlık dijital varlığı sigortaladığını ve bu konuda Asya merkezli ilk sigorta sağlayıcısı olduklarını ifade etti.

Açıklamada, dijital varlıklara yönelik sigorta talebinin arttığını vurgulanarak, pazarın giderek genişleyeceği ifade edildi.

Sigorta hizmeti, cüzdanlarda doğal yollardan oluşabilecek fiziksel hasarlar ile dışarıdan yapılacak siber saldırılar gibi riskleri kapsıyor. Sigortalanan fonlar arasında yatırımcıların fonlarının da yer alması, olası bir saldırıda kullanıcıların zararlarının telafi edilmesine olanak tanıyacak.

Konuya ilişkin açıklama yapan HKbitEX kurucu ortağı Ken Lo, daha fazla varlık yöneticisi ve kurumsal yatırımcının sektöre girmesi için bu tarz güvencelerin sağlanması gerektiğini ifade etti.

Finans dünyası için önemli bir role sahip olan Hong Kong kripto para sektörünün gelişimi için hep bir adım önde olmayı başardı. FTX ve Crypto.com gibi  sektörün önde gelen platformları Hong Kong’da doğdu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları