Haberler

”Bu Endişe Verici Gelişme Karşısında Bitcoin Kullanabilirler”

Kripto para yorumcusu Mike Novogratz, Çinli milyarderleri uyardı.

Forbes dergisi, Çinli milyarder isimlerin yıllar içerisinde yaşadıkları dram içeren ölümlerine dikkat çekti. Dergi, Pekin yönetiminin ülkede milyarder isimlerinin can ve mal varlıklarını koruyamadığını, Çin’de yıllar içerisinde 115’ten daha fazla milyarder insanın öldürüldüğü ve şüpheli nedenlerle öldüklerini açıkladı. Çinli milyarderlerin tek tek ortadan kaldırılmasının arkasında kimin olduğu bugüne kadar ortaya çıkarılamadı ve zaman zaman arkasında Pekin yönetiminin bile olabilecek olduğu iddia edildi. Çin’de milyarderlerin Pekin hükümeti ile yakın olmaması, bazı milyarderlerin ise Pekin hükümeti ile çok yakın olmasının ülkede bazı sorunlara sebep olduğu değerlendirilse de henüz onlarca milyarder insanın ölüm nedeni bulunamadan üzerleri kapatılmak zorunda kaldı.

Mike Novogratz: Bitcoin kullanabilirler

Mike Novogratz, ise bunun Bitcoin kullanımının önemini bir kez daha gösteren gelişmelerden olduğunu, Çin devleti için ise endişe verici olduğunu belirterek, kendisinin Çin ile ilgili düşüncelerinde algısının değiştirmesine yol açtığını açıkladı. Çin’de her yıl milyonlarca insan hayatını kaybederken, ülkede nüfusun yoğun olmasına bağlı güvenlik problemleri yaşanabiliyor. Çin’de bugüne kadar 115’ten fazla milyarderin hayatını şüpheli nedenlerle kaybettiği biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu