HaberlerKripto Para

Bu Habere Şaşıracaksınız, Bitcoin’de Beklenmeyen Gerçek Oldu! 2013’ten Beri İlk Kez…

Kripto para birimi pazarında öyle bir şey oldu ki!.. Yıllardır olmayan, gerçek oldu.

2013 yılından itibaren ABD her yıl en fazla Bitcoin gönderilen ülke olarak ilk sırada yer aldı ve rekorlar kırdı. Tüm dünyadan en çok Bitcoin ABD’ye gönderildi ve bunun nedeni gerek Bitcoin ile satışlar, gerekse kripto para yatırımcılarının sayısı olarak gösterildi.

Ancak 2019’daki veriler gösterdi ki değerler değişti ve ABD liderliği elinden kaptırdı. Crystal Blockchain’e göre 2019 yılında en çok Bitcoin gönderilen ülke Singapur oldu. Singapur’a 5 Aralık 2019’da tam 8.58 milyar dolarlık büyük bir Bitcoin transferi yapıldı.

En çok Bitcoin çıkışında lider olan ülkenin ise bir ada ülkesi olan Şeyseller olduğu ve Şeyseller 2019 yılında tam 10.07 milyar dolarlık Bitcoin çıkışı olan ülke oldu. Şeyseller’in bu kadar fazla çıkış yapabilmesinin ardında kara para olup olmadığı konusu soru işareti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu