Altcoin

Bu Hafta Dikkat Edilecek 3 Kripto Para!

Bu hafta hangi altcoinler dikkat çekecek?

Kripto para sektörü oldukça olumlu geçen bir haftanın devamında güne düşüş ile başladı. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) tahmin edilebileceği gibi takip edilecek kripto para konumunda ve haftaya düşüşle başlanması hiç de olumlu olmadı.

3 Kripto Paraya Dikkat

BTC fiyatı an itibarıyla 60.700 dolardan işlem görüyor. BTC fiyatı için takip edilecek desteğin ise 58.000 dolar ve 52.000 dolar olduğu bilinmekte. Eğer BTC fiyatının 58.000 dolar altına kaydığı görülürse burada yatırımcıların satışları hızlanabilir.

RSI ve MACD hala BTC için yükseliş sinyali verse de altcoinlerdeki şişkinlik bu sefer BTC’yi de etkiliyor olabilir.

Takip edilecek ikinci kripto para birimi ise Binance Coin gibi gözüküyor. Binance Coin, 29 Ekim tarihinde 518 dolardaki direnç noktasını kırsa da BTC’nin hareketi nedeniyle yeniden eski noktasına geri döndü. Buna rağmen 518 dolar oldukça kritik bir direnç olarak biliniyordu ve bunun devamında 600 dolar test edilebilir. Mevcut düşüşe bakıldığında ise BNB fiyatının 480 dolara kadar çekilebileceği ve burada güvende olacağı görülüyor.

Üçüncü sırada ise MATIC yer alıyor. MATIC, 1,71 dola direncini kırdıktan sonra 1,79 dolara kadar iğne attı. An itibarıyla 1,86 dolardan işlem gören MATIC için son 24 saat %5 düşüş ile geçse de 1,54 doların altına inilmediği müddetçe grafik olumlu.

MATIC için sıradaki direnç ise 2,10 dolar olacaktır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu