Altcoin

Bu Hafta İzlenmesi Gereken 3 Kripto Para!

LUNA, ATOM ve XTZ, bu hafta dikkat çekebilir!

Kripto para piyasası hafta sonunda lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) 49.000 dolara kadar ilerlemesi ile beraber yeniden eski aylardaki heyecanına kavuşmuş gibi gözüküyor.

Kripto para sektöründeki bu hızlı toparlanma, yatırımcıları genel olarak heyecanlandırsa da özellikle 3 kripto para biriminin yatırımcı kitlesinin heyecanı bundan çok daha fazla gibi gözüküyor.

3 Altcoin, Rekora Koşuyor

Son dönemde yükselişine yükseliş katan ve 2 Ekim tarihinde tüm zamanların rekorunu kıran Terra (LUNA), kesinlikle bu hafta da bütün gözleri üzerine çevirebilir.

An itibarıyla 47 dolardan işlem gören ve en büyük 11. kripto para birimi konumunda olan LUNA, son 24 saat içerisinde %8 değer kazanandı. 40 dolar desteğini kaybetmedikçe rekorunu sürdürebilir.

LUNA fiyatı için önemli direnç noktaları ise Fibo seviyelerine göre 56 dolar ve 72 dolar olarak gözükmekte. 50 dolar ise psikolojik direnç olarak gözüküyor ve LUNA 40 doları kaybetmedikçe her şey yolunda ilerleyebilir.

İkinci sırada, aynı LUNA gibi tüm zamanların rekoruna ulaşmaya çalışan Cosmos (ATOM) bulunuyor. Layer 1 çözümü olan Cosmos, 29 Eylül tarihinde kırdığı 32 dolar direncini bir kere daha kırdı ve bu da şu an durumun pozitif olduğunu gösteriyor.

Boğaların rallisinin devamı için ise 44,80 dolar üzerinde kapanış gelmesi gerekiyor. İşlerin kötü gitmesi durumunda ise 50 günlük SMA olan 28 dolar destek olabilir.

Üçüncü sırada da an itibarıyla en büyük 26. kripto para birimi Tezos (XTZ) yer alıyor. XTZ son 7 günde %37 yükseldi ve an itibarıyla 9 dolar direncinde bir mücadele veriyor.

XTZ fiyatı eğer 8.40 dolar seviyelerini koruyabilirse sıradaki hedef 10 dolar olacaktır.

*Son zamanlarda yükselmiş olan coinler çok riskli olabilir. Bu sebeple muhakakk bir strateji dahilinde, parçalı şekilde ve stop limit emirlerini kullanarak yatırım yapılması riski minimuma indirmesi açısından oldukça önemli.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu