Kripto HaberleriHaberlerBu Kez Amerikan Başkanını Uyardı: Roubini'den Trump'a uyarı

Bu Kez Amerikan Başkanını Uyardı: Roubini’den Trump’a uyarı

Takip et

Çökmesi mümkün olmayacak ekonomiye sahip olan ve çökmesi ihtimali durumunda bile tüm dünyanın ekonomisini çökerterek beraberinde çökecek olan ABD ekonomisi hakkında açıklama yapan Nouriel Roubini, ABD Başkanı Trump’ın Çin ile ticaret savaşında başarı elde etmesinin mümkün olmadığını ve İran ile petrol sorunlarının yaşanması durumunda ABD ekonomisinin çökebilecek olduğunu iddia etti. ABD ekonomisi ile ilgili uzmanlar petrol ve diğer konularda İran ile savaş olması durumunda ekonomik bir etkilenme olacağını ancak petrol konusunda ABD’nin bu savaştan etkilenmeyecek olduğunu, dünyanın diğer ülkelerinin bundan etkilenebilecek olduğunu düşünüyor.

Her gün milyar dolarlar basan Amerikan ekonomisine karşı Twitter hesabından uyarı yayınlayan Nouriel Roubini ise bu konuda ABD ekonomisinin çökecek olduğunu düşünüyor. Amerikan ekonomisinin savaş durumunda çökebileceğini iddia eden kripto para karşıtı aynı zamanda kripto para ‘destekçisi’ olan Nouriel Roubini Çin ile ticaret savaşının derhal sonlandırılmasını önermekte.

Kripto paralar ile ilgili hep olumsuz konuşan ancak her kripto para etkinliğinde ilk sırada adını yazdırdığı açıklanan Nouriel Roubini ile bazı isimler arasında tartışmalar sürüyor.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları