Kripto HaberleriAltcoinBu Kripto Para 700x Yaptı! İşte En Çok Kazandıran 7 Metaverse Projesi!

Bu Kripto Para 700x Yaptı! İşte En Çok Kazandıran 7 Metaverse Projesi!

Takip et

Bitcoin ve altcoinlerde ikinci boğanın hazırlıkları devam ederken, Metaverse’e odaklanan projeler ön plana çıkmaya devam ediyor.

Microsoft ve Facebook gibi teknoloji devlerinin Metaverse’e olan ilgisi, bu alanda çalışmalar yürüten projelerin de yıldızının parlamasına neden oldu.

Yatırımcıların bu ilgisinden yararlanmak isteyen pek çok proje de bu süreçte yeni IDO’larla görücüye çıktı.

Sanal dünya, VR teknoloji ve play to earn temalı projelerin ön plana çıktığı bu ürünlere erken yatırım yapan yatırımcılar çok güzel kazançlar elde etti.

CryptoRank verilerine göre, Ekim ayından itibaren başlayan bu trendde IDO’larından sonra en çok kazandıran projeler şunlar oldu.

İlk sırada Bloktopia’nın olduğunu görüyoruz. İlk satış fiyatına nazaran %700 yükseliş kaydeden proje, şu sıralar %429 kar oranıyla listenin başında yer alıyor.

Liste ACK, RENA, SIN, DARK, HERA ve LFW ile devam ediyor.

Metaverse akımından pozitif etkilenen bu projeler erken yatırım yapan yatırımcılarının yüzünü güldürmüşe benziyor. Şu sıralar pek çok Metaverse projesinin ön satışının yapıldığını görüyoruz. Bu noktada kaliteli platformların ön satışlarına katılmanın riskleri azaltmak için önemli olduğunu düşünüyoruz.

Bu tarz ön satışlar karlılık oranı yüksek olsa da risk oranı da yüksek yatırım türleridir. Bu nedenle uzmanlar bu tarz ön satışlara katılacak yatırımcıların kaybettiklerinde veya proje başarısız olduğunda üzülmeyecekleri bir miktar ile giriş yapmalarının doğru olduğunu hatırlatıyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Polkacity 10 cent den 2.5 dolara fırladı.

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları