AltcoinHaberler

Bu Kripto Para Elon Musk’ın Paylaşımı Sonrası 40 Kat Yükseldi!

Elon Musk'ın köpek sevgisi kripto paraları etkilemeye devam ediyor.

2021 yılında kripto para birimlerine ilişkin paylaşımları ile gündemden düşmeyen Elon Musk’ın her paylaşımı olay olmaya devam ediyor.

Tesla CEO’su sadece kripto para piyasaları üzerinde değil ABD borsaları üzerinde de oldukça etkili. Her hareketi market üzerinde bir sonuç doğuran Musk’ın son paylaşımı da kripto para birimlerinin bazılarında güzel yükselişler gelmesine neden oldu.

Takipçilerinin yeni yılını Twitter üzerinden kutlayan Musk, daha sonra noel baba kostümü giymiş bir Floki cinsi köpek resmi paylaştı ve “Floki Santa (noel baba)” dedi.

Musk’ın paylaştığı fotoğrafta, Floki’nin boynuna asılı Dogecoin simgesi de dikkat çekti.

Musk’ın paylaşımı sonrası Floki’ye özgü kripto paralarda yükselişler görülürken, bir tanesi adeta uçuşa geçti.

Noel Baba kostümlü Floki simgesi bulunan ve “Santa Floki” ismini kullanan kripto para, Musk’ın paylaşımı sonrası bir günde 40 kat yükseldi.

Aynı gün içerisinde %50 oranında geri çekilen Santa Floki şuanda dünkü seviyesinin 17 kat yukarısından işlem görüyor.

Son 24 saatlik işlem hacmi 6 milyon dolar seviyelerinde olan Santa Floki, düşük hacimli ve düşük market cap değerine sahip olduğu için uzmanlar bu tarz kripto paralardan uzak durulması gerektiğini ifade ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu