AltcoinHaberler

Bu Kripto Para, Piyasa Kan Ağlarken Rekor Kırdı!

Algorand, 2 yılın en yüksek noktasında!

Kripto para sektörü hala 7 Eylül tarihinde yaşananlardan sonra yaralarını sarmaya çalışıyor ancak bu esnada bazı kripto para birimlerinin rekor yükseliş ile yoluna devam ettiği görülmekte.

ALGO, Rekora Gidiyor

Algorand’in kendi kripto para birimi ALGO, son 7 günde %90 yükseliş elde etti ve iki yılın en yüksek seviyesine ulaştı. ALGO, iki yılın en yükseği olan 2,44 doları gördü ve en büyük 17. kripto para birimi oldu. Peki ALGO, lider kripto para birimi Bitcoin de dahil bütün piyasanın sert düştüğü bir dönemde nasıl böyle bir yükseliş yaşıyor?

ALGO rallisinin arkasındaki en önemli sebep 31 Ağustos tarihinde yapılan duyuru olabilir. Latin Amerika merkezli varlık yönetim ve tokenleştirme şirketi olan Koibanx, 31 Ağustos tarihinde yaptığı duyuruda El Salvador ile ortaklık imzaladıklarını ve Algorand’ın teknolojisi üzerinde yeni bir blockchain ağı oluşturacaklarını duyurdu. Algorand’ın hızına, ölçeklenebilirliğine ve genel durumuna atıfta bulunulan duyuruda milyonlarca insanın ALGO kullanabileceği de vurgulandı.

GlobalBlock yöneticisi Alexandra Clark da konu hakkında yaptığı açıklamasında ALGO’nun bu haber ile aslında çok önemli bir konuma yükseldiğini vurguladı. Algorand buna ek olarak NFT furyasından da faydalanmak istiyor ve kısa süre önce 83 milyon dolarlık bir yatırım aldı. Tabii ki buna ek olarak Arrington Capital de geçtiğimiz aylarda 100 milyon dolarlık fon ayırıp bunu ALGO tabanlı projeler için kullanacaklarını duyurdu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu