Kripto HaberleriAltcoinBu Kripto Paralara Yatırım Yapanlar 2021 Yılında Zengin Oldu!

Bu Kripto Paralara Yatırım Yapanlar 2021 Yılında Zengin Oldu!

Takip et

Kripto para endüstrisinin benimsenmesi ve gelişmesi ile birlikte 2021 yılı kripto para birimleri ve sektörü için her açıdan mükemmel ve hareketli bir yıl oldu.

Lider kripto para birimi Bitcoin’de ve altcoinlerde yaşanan boğa sezonu doğru yerde ve zamanda yatırım yapan yatırımcılara çok güzel kazançlar sağladı.

Kripto para birimlerini birçok kuruluş ödeme aracı olarak kabul ederken El Salvador bir ilke imza atarak Bitcoin’i yasal para birimi olarak kabul etti.

2021 yılının sonuna yaklaşırken hangi kripto para birimleri daha iyi bir performans sergilediği merak konusu olmaya başladı. CoinGecko’dan alınan verilere göre, bu yıl için en iyi performans gösteren altı kripto para birimi var.

Bunlar Shiba Inu, Axie Infinity, Terra, Solana, Polygon, Dogecoin.

CoinGecko verilerine göre Shıba Inu geçen yıla göre %77909077,8’lik bir artış elde etti.

Axie Infinity yıllık %45859,4’lük bir artış gösterirken , Terra ise %15491,9 artış kaydetti .

Solana için de 2021 yılı verimli bir yıl olurken, Solana yıl içinde %11879.1 artış gördü.

Polygon % 10742.4’lük artış kaydederken Tesla CEO’su Elon Musk’ın desteklediği Dogecoin ise %9155.6 artış gösterdi.

Kripto para birimlerindeki yaşanan yükselişlerin yanı sıra kripto alanı DeFi, NFT ve Metaverse gibi yeniliklerle kendini geliştirmeye devam ediyor. Bununla birlikte, bazı analistlerin de dediği gibi, bu veriler kripto para birimlerinin hayatımızda kalıcı olduğunu ve hayatımızın bir parçası olmaya devam edeceğini gösteriyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları