Kripto HaberleriAltcoinBu Meme Token Son Bir Haftada Hareketlendi! Veriler Ne Diyor?

Bu Meme Token Son Bir Haftada Hareketlendi! Veriler Ne Diyor?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), etkileyici fiyat artışı nedeniyle son haftalarda bireysel yatırımcıların dikkatini çekti.

Shiba Inu (SHIB) %20’lik Yükselişin Gösterdi

Dijital varlık son yedi gün içinde %20 değer kazanarak Ocak ayında başlayan genel kripto para piyasası toparlanmasının dalgasına kapıldı.

Shiba Inu’nun son fiyat artışı kesinlikle dikkate değer olsa da, varlığın fiyat performansına daha yakından bakıldığında, Shiba Inu fiyatı ile Göreceli Güç Endeksi (RSI) arasında ilginç bir düşüş farklılığı oluşumu ortaya çıkıyor.

RSI farklılığı, bir varlığın fiyat trendinin gücünü belirlemek için kullanılan önemli bir teknik analiz aracıdır. Bu durumda, Shiba Inu fiyatı ile RSI arasında düşüş eğilimi oluşması, varlığın son dönemdeki fiyat artışının uzun vadede sürdürülebilir olmayabileceğini göstermektedir.

Tipik bir yükseliş senaryosunda, bir varlığın fiyatı ve RSI birlikte hareket ederek güçlü bir fiyat eğilimine işaret eder.

Ancak, bir varlığın fiyatı yükselmeye devam ederken RSI düşmeye başladığında, bu durum fiyat trendinin ivme kaybediyor olabileceğini ve ufukta potansiyel bir fiyat dönüşü olabileceğini gösterir.

İlgili Haber
Binance'ten İki Altcoin İçin Vadeli İşlemler Listelemesi Geldi!

Ayrıca, Shiba Inu’nun tokenların dolaşımdan kaldırılma oranını ifade eden yakma oranının, fiyat artışının ardından önemli ölçüde değişmediğini de belirtmek gerekir.

Ayrıca iflas eden kripto para şirketi Voyager’in Shıba Inu tokeninin en büyük sahiplerinden biri olduğunu hatırlatmak gerekir.

Geçtiğimiz günlerde açıklanan verilere göre Voyager’in hesaplarından biri 81.8 milyon dolara eşdeğer olan ve dolaşımdaki arzın %1.23’üne karşılık gelen 6.8 trilyon SHIB’in sahibi durumunda.

Bu yazının yazıldığı sıralarda SHIB fiyatı 0.00001520 dolar seviyelerinden işlem görüyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları