Altcoin

Bu Projeler Yakında Para Dağıtabilir: İşte Airdrop Potansiyelleri!

Bu projeler airdrop mu yapacak?

Airdrop, son dönemde adını çokça duyduğumuz bir etkinlik halini aldı ve kripto para sektöründe resmen bedava para dağıtma işi tahmin edilebileceği gibi birçok kişinin ilgisini çekmekte.

Uniswap ile birçok kripto para yatırımcısının hafızasına kazınan bu etkinlik daha sonra dXdY gibi borsaların yaptığı etkinlikler ile pekiştirildi.

Söz konusu projeler aslında sadık kullanıcıları ödüllendirmek için böyle etkinlikler yapıyor ancak birçok kripto para yatırımcısı airdrop yapma olasılığı dahilinde birçok projeyi ilk başta kullanmayı adet haline getirdi.

Peki önümüzdeki tarihlerde hangi kripto para projeleri airdrop yaptı ve bu tarihe kadar yapılan airdropların bedeli ne kadar?

Airdrop Yapma İhtimali Olan Projeler

Aslında Uniswap herkesin aklında yer edinse de bundan daha yüksek değere ulaşan airdrop etkinlikleri oldu. Decred, 258.000 DCR dağıtarak adından söz ettirmişti. Buna ek olarak Oyster projesi de 2227’şer adet PRL dağıtması ile biliniyor. Minereum ise 32.000 MNE token dağıtarak 440.000 dolarlık bir rekora imza attı.

Stellar ise 125 milyon dolarlık airdrop yapmıştı.

Önümüzdeki tarihlerde airdrop yapabilmesine olası gözüyle bakılan projelerin başında ise fonlama alanlar ve aktif protokolü onlar yer alıyor. Merkeziyetsiz NFT platformu Infinity, bunlardan birisi. OpenSea benzeri protokol, DAO tarafından kontrol ediliyor.

Buna ek olarak son dönemde adından çokça söz ettiren zKSync, MetaMask ve ZigZag Exchange de airdrop yapma ihtimaline kesin gözüyle bakılan projeler kapsamında. Doruk İşmen bu konuda detaylı bir rehber de paylaştı.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu