AltcoinHaberler

Bügün Ön Plana Çıkan 10 Altcoin!

Altcoinlerde zamanı gelen gidiyor.

Haftalık kapanış ile birlikte Bitcoin ve altcoinlerde yükseliş beklentimiz olduğunu aktarmıştık.

Bitcoin’in 63.000$ ile 62.000$ arasında yatay hareketler sergilemesi bazı altcoinlerin ön plana çıkmasına yardımcı oldu. Altcoin markette genel bir yükseliş trendini göremesek de, haberi olan ve kendi hareketini yapmak isteyen altcoinlerin ön plana çıktığını görüyoruz.

Bu anlamda CoinmarketCap verilerine göre ilk 100 coin arasında yer alıp son 24 saatte en çok yükselen ve bugün ön plana çıkan altcoinler şunlar:

Secret %42, NEAR %22, Harmony %20,  Curve %20, Fantom %17, Enjin %15, Telcoin %13, Internet Computer %11, SHIB %11, Sushi %10.

Son 24 saattik hacimlere baktığımızda Bitcoin, Ethereum ve stablecoinlerden sonra en hacimli coinler sırasıyla şu şekilde:

Shiba Inu, Solana, Ripple (XRP), Dogecoin, Cardano, Tron, Litecoin, Curve , Matic, Chainlink

Not: Bu noktada uzmanlar elinizdeki coin yükselmiyor diye yükselmiş bir coine geçiş yapmanın daha büyük zararlara neden olabileceği konusunda uyarıyor.  Çok fazla yükselişmiş altcoinlere yapılan yatırımların risk-getiri oranının makul olmayacağını unutmayın.

Henüz hareketini başlatmamış ancak hacim olarak yüksek hacimle işlem gören altcoinlerin grafiklerini inceleyerek, destek noktalarından alım yapmanız, yükselmiş bir coinden elde edeceğini muhtemel kardan çok daha fazla karlı olabilir. Bu yükselişleri kaçıran yatırımcılar fırsatı kaybetme korkusuna kapılmadan yönlerini diğer fırsatlara çevirmeliler.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu