Kripto HaberleriHaberlerBurger King Almanya'da Bitcoin İle Hamburger Dönemi!

Burger King Almanya’da Bitcoin İle Hamburger Dönemi!

Takip et

Burger King Almanya’da bundan sonra kripto para birimi Bitcoin’in bir ödeme aracı olarak kabul edileceği açıklandı. Burger King resmi sipariş sayfası ve mobil uygulamasında Bitcoin ile ödeme seçeneği getirilirken, binlerce Alman vatandaşının Bitcoin ile ödeme yapmasına izin veren şirketin bu yöntem sayesinde büyük bir kazanç elde edeceği öngörülüyor. Bitcoin’i dev şirketlerin bile bir ödeme yöntemi olarak kabul etmeye başlaması gelecekte daha fazla sayıda şirketin Burger King gibi Bitcoin ile ödeme kabul edecek olduğunu gösteren bir gelişme olsa da yatırımcıların bu hamle karşısında Burger King’e destek mesajları gönderdikleri öğrenildi.

Yatırımcılar kripto para pazarında yaşanan bu tür gelişmelere her zaman destek veriyorlar ve çoğu yatırımcı bu tür şirketlerin Bitcoin ile ödeme kabul etmesini öneriyor. Bitcoin kabul eden Burger King’e karşı diğer fast-food rakipleri ve Dominos gibi markaların herhangi bir hamle gerçekleştirip gerçekleştirmeyecekleri ise henüz merak konusu.

*Türkiye’de ve diğer ülkelerde gelecekte Almanya benzeri BK tarafından Bitcoin kabul edilebilir ve diğer kripto paralarda eklenebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları