DogecoinHaberler

Burger King Dogecoin Ödemelerini Kabul Edecek!

Dogecoin ödeme yöntemleri arasında yerini almaya devam ediyor.

Kripto paraların günlük hayatta kullanımının her geçen gün arttığını gözlemliyoruz. Bu konuda Bitcoin kadar popüler bir kripto para birimi daha var. Elon Musk’ın favori kripto parası Dogecoin’in popülaritesinden yararlanmak isteyen şirketler, onu ödeme yöntemlerine eklemeye devam ediyor.

Popüler fast food zinciri Burger King Brezilya tarafından yapılan duyuruda köpekler için atıştırmalık olarak satılan Dogpper için Dogecoin ödemelerinin kabul edileceği belirtildi. Yapılan duyuruda belirli bölgelerde hali hazırda Dogecoin ödemelerinin kabul edildiği ifade edildi.

Her bir Dogpper 3 doge fiyatına satılıyor. Buda yaklaşık 0.60$’a tekabül ediyor. Tek seferde en fazla 5 menü alınabiliyor. Kripto para birimi ile menüyü satın almak isteyen müşterilerin Dogecoinleri Burger King Brezilya cüzdanına aktarması gerekiyor.

Burger King Brezilya’da normal menüler için kripto para kabulü bulunmuyor.

Ancak bu durumun bir pilot uygulama olduğu ve benimsenmesi durumunda tüm ürünler için de aktif edilebileceği ifade ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu