Kripto HaberleriBitcoinBurger King'den Müşterilerine Kripto Para Ödülü!

Burger King’den Müşterilerine Kripto Para Ödülü!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Eylül ayında “Keep It Real Meals” isimli kendi NFT koleksiyonunu piyasaya süren ünlü fast food zinciri Burger King kripto alanındaki gelişmelere ayak uydurmaya devam ediyor.

Ünlü fast food zinciri, kripto hizmeti de veren popüler aracı kurum Robinhood ile birlikte müşterilerine kripto para ödülü dağıtacak.

Üç hafta boyunca Burger King uygulamasında 5 dolardan fazla harcama yapan “ABD’li Burger Kıng Royal Perks” sadakat programı üyeleri 20 Bitcoin 200 Ethereum ve 2 Milyon Dogecoin havuzundan bir jeton ile ödüllendirilecek.

Ödül havuzunda bulunan kripto para birimi sayısına göre katılan kullanıcıların çoğunluğu Dogecoin alacak. Katılanlardan her 10.000 kişiden biri bir Ethereum alırken her 100.000 kişiden biri tam bir Bitcoin alacak.

Ödül kazanan Burger King müşterilerinin Robinhood platformunda kripto hesabına sahip olmaları gerekiyor.

Robinhood ortaklıklar başkanı Vikram Grover, Burger King ile olan ortaklıkları ile ilgili şunları söyledi:

“Kripto para birimleri son yıllarda finans dünyasının önemli bir parçası haline geldi. Ancak, bu varlık sınıfıyla ilgilenen birçok Amerikalı, yolculuklarına nasıl başlayacağını bilmiyor.

Bu promosyon ile bizim için yeni ve mevcut bir kitlenin kripto yolculuğuna başlamalarına yardımcı olmayı umuyoruz.”

Robinhood’un Burger King ile anlaşması sonucunda Robinhood’un üye sayısını arttırması yanı sıra işlem hacmini de arttırması hedefleniyor. Zira son zamanlarda üye sayısında ve gelirlerinde önemli oranda düşüş yaşayan Robinhood’un durumunu toparlamak adına iyi bir kampanya olacağı konuşuluyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları