Haberler
Öne Çıkan Haber

Buterin: Ethereum’dan ayrılmayacağım

Rus asıllı 24 yaşındaki girişimci Buterin'den açıklama...

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, kendisinin Ethereum’dan ayrılacak olduğuna dair bir takım yeni iddiaların boy gösterdiğini ancak bu durumun asla kendisi tarafından düşünülmediğini açıkladı. Ethereum’u daha iyi bir noktaya ve seviyeye getirmek adına çaba harcayacak olduğunu ve var gücünü Ethereum’da devam ettirecek olduğunu açıkladı. Rus asıllı Buterin, kripto para dünyasının en genç isimlerinden birisi olmasına rağmen en fazla tanınan isimlerinden birisi. Tarafsızlığı ve doğru yorumları ile tanınan Buterin bu sayede Ethereum’a daha fazla güven duyulmasını sağlarken, bununla da sınırlı kalmayarak sık sık medyada boy gösteriyor.

Vitalik Buterin’den yeni açıklama

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, kendisinin asla böyle bir planı olmadığını ve kripto para sektöründe varlığını Ethereum ortaklığında sürdürmeye devam edeceğini açıkladı. Ethereum’un 2.0 planları sonucunda daha fazla kazanç elde edilebilecek olduğuna değinen Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, gelecekte kripto para sektöründe kendisinin daha fazla ileride görmek istediğini aynı zamanda Ethereum’u da daha çok gelişmiş bir şekilde görmeyi çok fazla istediğini açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu