BlockchainHaberlerKripto ParaBullish

Bullish, haberin piyasayı yükseliş yönlü etkilebileceğini gösterir.

Bearish, haberin piyasayı düşüş yönlü etkilebileceğini gösterir.

*Bu veriler, doğrudan yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Büyük Anketin Sonuçları Açıklandı: Bitcoin ve Kripto Paralar, Bankaları “Silebilecek” mi?

Deloitte anketine göre gelecek kripto paralara ait!

Dünyanın en büyük muhasebe ve danışmanlık şirketlerinden birisi olan Deloitte, önde gelen şirketlerle beraber yaptığı ankette oldukça önemli bir kripto para sonucuna vardı.

Deloitte’in çalıştığı şirketlerin kıdemli yöneticilerinin %73’ü, kurumların kripto paralara ve blockchain teknolojisine yönelik adaptasyonu konusunda geride kaldığını kabul etti.

Katılımcıların %76’sı, dijital varlıkların önümüzdeki 5 ila 10 yıl arasında itibari paraların yerini alabileceğini vurgulamakta.

Kripto Paralar, İtibari Paraların Yerini Alacak

Çok uluslu profesyonel hizmet sağlayıcısı Deloitte, 1.000 banka lideri ve finans kurumu yöneticisi ile anket gerçekleştirdi.

Söz konusu anketin katılımcıları arasında sadece ABD’den değil aynı zamanda Çin, Hong Kong, Almanya, Brezilya, Japonya, Singapur, Güney Afrika ve Birleşik Arap Emirliklerinden de kurumların yer aldığı belirtilmekte.

Katılımcıların %80’i ise kripto paralarla dijital paraların önümüzdeki iki yıl içerisinde itibari paralara tehdit oluşturmaya başlayacağını ifade etti.

Katılımcıların %73’ü ise blockchain kabulünün bütün kurumlar için olmazsa olmaz olduğunu ve bunu yapmayanların sektörde tutunamayacağını ifade etti.

Katılımcıların %76’sı durumu biraz daha ileriye götürerek itibari paraların 1 sene gibi kısa bir sürede kullanımdan düşebileceğini ifade etti.

Deloitte’nin dijital varlıklar ve blockchain birimi lideri Linda Pawczuk ise konu hakkında yaptığı açıklamada bunun kripto paraların kabulünün ne kadar hızlı gerçekleşeceğinin kanıtı olduğunu ortaya koydu ve geçtiğimiz yıl bu dönüşümün başladığını belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu