Kripto HaberleriAnalizBüyük Bitcoin Short'çusu il Capo Sessizliğini Bozdu: Altcoinler BTC ile Neden Yükselmiyor?

Büyük Bitcoin Short’çusu il Capo Sessizliğini Bozdu: Altcoinler BTC ile Neden Yükselmiyor?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin (BTC) fiyatında sürekli bir düşüş olacağına dair analizleriyle ünlü olan ve son yükselişlerin ardından derin bir sessizliğe gömülen kripto para analisti il Capo Of Crypto, bugün Twitter üzerinden yeni açıklamalarda bulundu.

Il Capo, sosyal medya platformlarından uzakta özel hayatının tadını çıkardığını açıkladı.

il Capo, Bitcoin’de Halen Düşüş Eğiliminde Olduğunu Söyledi

Il Capo tweetinde takipçilerine teşekkür ederek, “Tüm gürültüye rağmen beni takip edenlerin büyük çoğunluğunun samimi ve iyi insanlar olduğunu biliyorum. Ve bu insanlar bir güncellemeyi hak ediyor.” dedi. Twitter’dan uzak kaldığı sürenin gerekli ve faydalı olduğunu söyleyen Capo, ilgi gösteren herkese teşekkür etti.

Analist daha sonra kripto para piyasasının mevcut durumuna ilişkin bir güncelleme yaparak Bitcoin fiyatının 25.000 doları aştığını ancak altcoinlerin bunu takip etmediğini ve büyük dirençlerle karşı karşıya olduğunu belirtti.

İlgili Haber
Ünlü Analist PlanB'den Analiz: "Bitcoin (BTC) İçin Bu Döngüde Yeni ATH Gelebilir"

Il Capo ayrıca, kendi sisteminin kendisine, düşük seviyelerden gelen son hareketin, çoğunlukla BUSD ve USDC ile oldukça manipüle edilmiş bir hareket olduğunu ve gerçeğin yakında ortaya çıkacağını söylediğini açıkladı:

“Fiyat 25 bini aştı ancak altcoinler bunu takip etmedi ve büyük dirençlerde seyrediyorlar. Sistemim bana düşük seviyelerden gelen hareketin oldukça manipüle edilmiş bir hareket olduğunu (çoğunlukla BUSD ve USDC ile) ve yakında gerçeğin ortaya çıkacağını söylüyor. Ve bu gerçekleştiğinde…”

Bununla birlikte il Capo, yaptığı açıklamasında halen ayı lehine olduğunu ve piyasadan tamamen çekilmiş durumda olduğunu belirtti:

“Düşüş eğilimimi sürdürüyorum ve piyasadan tamamen çıktım. Yeni düşük seviyeler hala olası.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları