HaberlerKripto Para

Büyük Kripto Para Yatırımcıları Harekete Geçti

Bilindiği üzere kripto para borsasında yüksek miktardaki sanal para birimi sahiplerine balina adı takılıyor.

Bilindiği üzere kripto para borsasında yüksek miktardaki sanal para birimi sahiplerine balina adı takılıyor. Bu anlamda Bitcoin, Etherium ve XRP gibi para birimlerinin balinaları harekete geçmiş durumda. Geçtiğimiz yıldan beridir büyük bir düşüş trendine giren kripto paralar bilindiği üzere son bir kaç aydır yeniden güçlenerek yükselişe geçmiş durumda. Belirtildiği üzere kripto para piyasası yeşile döndüğü için oldukça güçlü bir şekilde yükselişe devam edecek gibi görünüyor. Kulislerde ortaya atılan iddialara göre Bitcoin para birimi sahiplerinden oldukça büyük bir balina 148 milyon dolar değerindeki 28,402 Bitcoin’i işleme koymuş durumda. Kripto para borsasında diğer bilinmeyen bir BTC sahibi ise tek seferde yapmış olduğu 38,7 milyon dolar değerindeki 7,428 Bitcoin’i işleme koymuş durumda. Yaşanan bu gelişmeler kripto para borsasını hareketlendiriyor ve yatırımcılara büyük bir cesaret veriyor. Bilinen bu işlemlerin harcinde de büyük tutarlarda yüklü bir BTC işleme koyulmuş durumda. Yaşanan bu durum balinaların bazı varlıklarını satmaya hazır olduğunun göstergesi şeklinde yorumlanıyor.

Bitcoin % 3 Yükseliş Gösterdi

Büyük yatırımcıların yapmış olduğu bu kripto para işlemlerinden sonra Bitcoin ve diğer tüm kripto para türleri %3 ile %7 arasına değer kazandı. Rakamlara bakıldığında BTC’nin % 3,02, ETH’in % 3,18 ve XRP’nin % 4,78’ik bir artış gösterdi. Yaşanan bu yükselişin ardından kripto paralar ile yatırımcılar arasındaki güven bağı güçlendiği bir kez daha görüldü.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu