Haberler

Calvin Ayre: Bitcoin Cash Tüm Borsalardan Çıkarılması Lazım!

Calvin Ayre: Bitcoin Cash ABC ekibi masum değil.

Calvin Ayre, kripto para borsalarına çağrıda bulundu ve tüm kripto para borsalarından BCH’nin çıkarılmasını istedi. Bitcoin Cash‘in arkasında olan ekiplerin bir takım en az 1 kripto para borsası ile ortak olarak çalıştığını ve kripto paraların kötüye gitmesi ve manüplasyonların yaşanması için çalışmalar yaptığını iddia eden Calvin Ayre, kripto para borsalarından Bitcoin Cash’in ”delist” edilmesini istedi. Tüm kripto para borsalarının Bitcoin Cash’e fazla ilgi göstermemesi gerektiğini ve bu kripto paraya yer vermemesini isteyen ünlü isim, 1 kripto para borsasının piyasada yaşananlar konusunda Bitcoin Cash ekibi ile birlikte sorumlu olduğunu ve tüm kötü fiyat görünümlerinin de buna bağlı olarak ortaya çıktığını açıkladı.

Bitcoin Cash ABC Ekibini Suçladı

Bitcoin Cash ABC ekibinin piyasayı böylesine büyük bir kriz ortasında bırakan olayı aylardır planladığını ve bir kripto para borsası ile hareket ettiklerini belirten Calvin Ayre, bu konuyu araştıran yetkililer olduğunu ve bu araştırmalar sonrasında suçlu olanların ortaya çıkarılabilecek olduğu açıklamasında bulundu. Amerikan istihbarat kurumu FBI tarafından ise ortaklık konusunun soruşturulduğu iddia edildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
CoinTelegraph
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu