Haberler

Cameron ve Tyler Winklevoss Kardeşler Film Oluyor

Facebook'tan kazandıkları tazminatı Bitcoin'e yatıran ve milyarder olan Cameron ve Tyler Winklevoss kardeşler film olacak.

Cameron ve Tyler Winklevoss kitabının ardından kısa süre sonra film olacağı bildirildi. Facebook’tan o dönemde kazandıkları çok yüksek olmayan tazminatı kripto para birimi Bitcoin’e yatıran ve ardından büyük oranda zengin olan Cameron ve Tyler Winklevoss kardeşler, kitaplarının ardından film sahnelerinde yer alacaklar. Ünlü bir film yapımcısı olan Greg Silverman tarafından yönetileceği açıklanan filmde kardeşlerin geçmiş hayatı, kripto para birimi piyasasına girişleri ve diğer birçok konu ele alınacak ve neleri başardıkları konusu sahneye yansıtılacak.

Dünyanın en zengin ikizleri arasında gösterilen kardeşler, özellikle de geçmiş dönemde 1 milyar dolardan daha fazla servete sahip kişiler olarak biliniyorlardı.

Bu dönemde servetlerinin ne kadar olduğu konusunda soru işareti olsa bile, büyük oranda Bitcoin varlıklarını sattıklarına inanılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu