binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinCardano (ADA) 7 Günde Üstü Üstüne Düşüş Yaşadı

Cardano (ADA) 7 Günde Üstü Üstüne Düşüş Yaşadı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto paralar arasında kendisine yer bulan ve pek fazla yatırımcısı olmayan Cardano (ADA) son 7 günde en fazla düşüş yaşayan (kendi sınıfında) kripto para oldu. Cardano (ADA) 0.26 dolarlık fiyatı ile dikkat çekerken, yatırımcılara güven vermemesi ve diğer birçok kripto paraya oranla arkasında kim ve kimlerin olduğunun bilinmemesi etkenleri dolayısı ile yatırımcıların ilgisini çekememiş kripto paralardan birisi olarak tanınıyor.

Yine birçok kripto paraya oranla daha fazla tanınmışlığa sahip olmasına rağmen pek ilgi görmeyen Cardano’nun bu hafta içerisinde yaşadığı düşüş oranının 0.28 dolardan 2 kuruş eksilerek 0.26 dolara gerilediği istatiki verilere yansıdı.

Cardano (ADA) Neden Tercih Edilmiyor?

Cardano (ADA) tercih edilmemesinin nedeni ile ilgili çok çeşitli iddialar ve açıklamalar mevcut olmasına rağmen kazanç sağlamaması, güvenilir olarak tanınmaması ve kullanıcıların en fazla ilk 4 sıralamada yerini almış kripto paralara yatırım yapma isteğinden dolayı bu şekilde bir durumun olduğu söylenmekte. Tabii bununla birlikte mevcut performansına göre Cardano’nun gelişim gösterebilecek olduğunu da unutmamak gerekiyor.

  • Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi yerine geçmemektedir.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail