fbpx
AltcoinAnalizCardano

Cardano (ADA) 7 Günde Üstü Üstüne Düşüş Yaşadı

Nexo

Kripto paralar arasında kendisine yer bulan ve pek fazla yatırımcısı olmayan Cardano (ADA) son 7 günde en fazla düşüş yaşayan (kendi sınıfında) kripto para oldu. Cardano (ADA) 0.26 dolarlık fiyatı ile dikkat çekerken, yatırımcılara güven vermemesi ve diğer birçok kripto paraya oranla arkasında kim ve kimlerin olduğunun bilinmemesi etkenleri dolayısı ile yatırımcıların ilgisini çekememiş kripto paralardan birisi olarak tanınıyor.

Yine birçok kripto paraya oranla daha fazla tanınmışlığa sahip olmasına rağmen pek ilgi görmeyen Cardano’nun bu hafta içerisinde yaşadığı düşüş oranının 0.28 dolardan 2 kuruş eksilerek 0.26 dolara gerilediği istatiki verilere yansıdı.

Cardano (ADA) Neden Tercih Edilmiyor?

Cardano (ADA) tercih edilmemesinin nedeni ile ilgili çok çeşitli iddialar ve açıklamalar mevcut olmasına rağmen kazanç sağlamaması, güvenilir olarak tanınmaması ve kullanıcıların en fazla ilk 4 sıralamada yerini almış kripto paralara yatırım yapma isteğinden dolayı bu şekilde bir durumun olduğu söylenmekte. Tabii bununla birlikte mevcut performansına göre Cardano’nun gelişim gösterebilecek olduğunu da unutmamak gerekiyor.

  • Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi yerine geçmemektedir.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı