Cardano

Cardano (ADA) Balinaları İki Yılın Zirvesine Geri Dönmeye Kararlı!

Bir süredir sessizliklerini koruyan Cardano (ADA) balinaları, iki yıl sonra pastadan en çok pay aldıkları noktaya geri döndü!

Kripto para piyasasının çalkantılı bir dönemden geçtiği şu günlerde balinaların hareketleri hiç olmadığı kadar önemli.

Bitcoin (BTC) yeniden 40.000 dolar seviyesine kadar çekilirken önde gelen altcoinlerden Cardano‘nun (ADA) da benzer bir darbe yediği görüldü. Buna rağmen Cardano balinalarının ilginç bir hareketlilik içerisine girmesi dikkat çekiyor.

İlgili Haber
Cardano (ADA), Ekosisteminin Büyümesini Hızlandıracak Yeni Projesini Tanıttı

ADA Balinaları Eski Yerlerine Geri Döndü

Önde gelen veri analiz şirketlerinden Santiment tarafından aktarılan bilgilere göre, ADA fiyatı 3 dolarlık zirveden sert düşüş yaşasa da balinalar eski günlere dönmeye başladı.

10 milyondan fazla ADA tutan balinaların toplam arzdaki payı, iki yılın en yüksek seviyesine çıktı. Balinalar an itibarıyla toplam arzın %46,6‘lık kısmına sahip ve devamlı daha fazla ADA almayı sürdürüyorlar.

Santiment’in elindeki verilere bakıldığında ise balinaların tam olarak Şubat 2021’den beri alım yapmaya devam ettiği görülüyor. O tarihlerde ADA fiyatı 1 doların üzerine yeniden çıkmak için çabalıyordu.

Santiment, en büyük kripto para borsalarının cüzdanlarının da bu araştırmaya eklendiğini belirterek balinaların yalnız olmadığını aktardı.

Buna rağmen en yüklü ADA yatırımının balinalar tarafından yapıldığını aktaran uzmanlar, Cardano için kazanın kaynadığına işaret etmekte.

Yaz döneminde önemli güncellemelere sahip olan Cardano (ADA) için balinaların şimdiden böylesine alım yapması kesinlikle önemli bir sinyal. Ethereum da aynı dönemde bir güncellemeye sahip ve piyasa iki büyük haber ile yeniden yükselişe geçebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu