Kripto HaberleriCardanoCharles: Cardano Hızla Yükselişin Eşiklerine İlerliyor

Charles: Cardano Hızla Yükselişin Eşiklerine İlerliyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Cardano CEO’su Charles Hoskinson, kripto parası Cardano ile ilgili olarak yaptığı açıklamada Cardano’nun 2020 yılında sağlıklı, çok iyi ve daha fazla ilgi görecek bir kripto para olarak değer kazanacağına dair öngörüsünü paylaştı. Twitter’dan bir açıklama yapan Cardano CEO’su Charles Hoskinson, bu konuda kendisinin kripto para birimine güvendiğini ve daha fazla insanın Cardano sahibi olması için hiçbir engel kalmayacak olduğunu, çok iyi adımları çok kısa sürelerde atmaya devam edecek olduklarına dair bir tweet gönderdi.

Cardano CEO’su Charles Hoskinson, 2020 yılında güncellemeler ile çok fazla insanın ilgisini çekecek olduğu konusunda Cardano’nun daha iyi olacağı iddiasını ortaya atmış olsa da yatırımcılar buna kesin olarak güvenemiyor ve bu sebeple yatırım yapma konusunda birçok kimsenin aklında çokça soru işareti bulunuyor. Cardano yatırımcılarının sayısı her yıl daha fazla artış göstermiş olsa bile kısa süre içerisinde yatırımcılar daha çok ilk 5’e bakıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları