Cardano

Charles: Cardano Hızla Yükselişin Eşiklerine İlerliyor

Cardano CEO'su Charles Hoskinson, kripto para Cardano hakkında açıklama yaptı.

Cardano CEO’su Charles Hoskinson, kripto parası Cardano ile ilgili olarak yaptığı açıklamada Cardano’nun 2020 yılında sağlıklı, çok iyi ve daha fazla ilgi görecek bir kripto para olarak değer kazanacağına dair öngörüsünü paylaştı. Twitter’dan bir açıklama yapan Cardano CEO’su Charles Hoskinson, bu konuda kendisinin kripto para birimine güvendiğini ve daha fazla insanın Cardano sahibi olması için hiçbir engel kalmayacak olduğunu, çok iyi adımları çok kısa sürelerde atmaya devam edecek olduklarına dair bir tweet gönderdi.

Cardano CEO’su Charles Hoskinson, 2020 yılında güncellemeler ile çok fazla insanın ilgisini çekecek olduğu konusunda Cardano’nun daha iyi olacağı iddiasını ortaya atmış olsa da yatırımcılar buna kesin olarak güvenemiyor ve bu sebeple yatırım yapma konusunda birçok kimsenin aklında çokça soru işareti bulunuyor. Cardano yatırımcılarının sayısı her yıl daha fazla artış göstermiş olsa bile kısa süre içerisinde yatırımcılar daha çok ilk 5’e bakıyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı