Haberler

Cardano Vakfı’nın Yeni CEO’sundan Önemli Açıklamalar

Cardano Vakfı'nın yeni CEO'su Frederik Gregaard, görevi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Cardano Vakfı’nın yeni CEO’su Frederik Gregaard, göreve ne zaman başlayacağı konusunda kesin bir tarih vermedi ancak 1 Kasım 2020 tarihinden önce kesin olarak CEO’luk görevini resmî olarak üstlenecek olduğunu açıkladı. Hedefleri arasında neler olduğu konusunda da açıklamalar yapan Gregaard, “uzun vadede platformun daha uzun ömürlü olması, daha güçlü olması ve daha dayanıklı olması için çalışacağım. Her zaman daha iyisini elde etmek için çalışmak istiyorum” dedi.

Gelecek onyıllar boyunca daha fazla güvence ve güvenlik sağlamak zorunda kalacaklarına değinen Gregaard, bunun için bugünden atacakları adımların son derece önemli adımlar olacağına işaret etti.

Cardano özellikle son dönemde daha fazla dikkat çekerken, CEO’nun göreve başlama karmaşıklığı bazı soru işaretlerine neden olmuştu. Henüz bu soru işaretlerinin kesin olarak bittiğini söylemek ise pek mümkün değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu