Cardano

Cardano’nun (ADA) 1 Ayı “Bomba” Gibi Geçti: İşte Açıklanan Son Veriler

Önde gelen akıllı kontrat projesi Cardano'nun 1 ayda 900 yeni projeye ve 100.000 yeni cüzdana kavuştuğu aktarılıyor.

Ethereum‘un (ETH) kurucu ortaklarından olan Charles Hoskinson‘ın hayata geçirdiği Cardano (ADA), oldukça verimli bir ay geçirmiş gibi gözüküyor.

İlgili Haber
Anket Sonucu: "Cardano (ADA) Bitcoin'den Daha İyi Performans Gösterecek!"

Cardano‘nun arkasındaki şirket olan IOHK tarafından yapılan son açıklamaya göre Cardano ağı üzerinde bugün itibarıyla 900 yeni proje geliştirilmekte.

Bunun her gün arttığını belirten ekip, bu inanılmaz ekosistemden gelen haberleri takip etmenin bile zor olduğunu vurguladı.

IOHK ekibi tarafından yayınlanan bilgilere bakıldığında son dönemde nasıl gelişmelerin yaşandığı görülüyor.

Cardano’daki Gelişmeler

Bu gelişmeler arasında ilk sırada Singularity Net‘in AGIX-ERC-20 köprüsü yer almakta. Böylece Ethereum ağı ile de etkileşim başlamış olacak.

İkinci sırada ise OccamX projesinin likidite kampanyası başlatması bulunuyor.

Üçüncü sırada Astarter projesinin açık beta ana ağ testlerine başlaması yer alırken Cardano ağında çok fazla yeni proje olduğu gözlerden kaçmıyor.

Cardano akıllı sözleşme ağı yeni yeni aktif olmaya başladı ve 1 ay gibi bir sürede 100.000 yeni cüzdanın aktif hale getirildiği vurgulanmakta.

Akıllı kontratlarına geçtiğimiz yıl kavuşan Cardano, 19 Nisan tarihinde yaptığı açıklamada 11 Mart tarihinden bu yana 400 yeni projenin geliştirilmekte olduğunu aktardı. Bu da Cardano ağında neredeyse 1 aylık sürede 400 yeni projenin görüldüğünü göstermekte.

Önde gelen kripto para analisti ve ekonomi uzmanı Mati Greenspan ise Cardano’nun bütün yaptıklarının aslında Ethereum’u kopyalamak olduğunu aktardı. Bu yorum ise sosyal medyada çok tartışma yarattı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu