AltcoinCardanoHaberler

Anket Sonucu: “Cardano (ADA) Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösterecek!”

ADA ile ilgili anket sonuçlarını aktardık

Şubat ayında Mary güncellemesini duyurmasının ardından çok hızlı yükselen Cadano (ADA) hala yatırımcıların radarında.

Yükselişine neden olan güncellemenin ağda yayınlanmasının ardından “söylentiyi al, haberi sat” prensibinin etkisiyle yükselişi yavaşlayan ADA ile ilgili çarpıcı bir anket ortaya çıktı.

Voyager Digital tarafından ABD de yapılan ankete göre, bireysel yatırımcılar önümüzdeki günlerde ADA’nın Bitcoin’den daha iyi bir performans göstereceğini düşünüyor.

Ankete katılan ABD’li bireysel yatırımcıların %31,9’u ADA’da hala boğa hissiyatına sahipken sadece %22,2’si ADA yerine Bitcoin’i seçtiğini ifade etti.

Cardano 1.5$ seviyesine ulaştıktan sonra gelen anket sonuçları yatırımcıların ADA ile ilgili beklentilerinin hala devam ettiğini gösteriyor.

Anket şirketi Voyager Digital’in CEO’su Steve Ehrlich şunları aktardı;

“Şüphesiz bugünlerde herkes Bitcoin hakkında konuşuyor. Ancak Cadano’nun Bitcoin’in önüne geçtiğini görmek bizim için büyük bir sürpriz oldu.”

1.5$ seviyesine ulaştıktan sonra en büyük 3. kripto para birimi olan ADA şu sıralar 5.sıraya gerilemiş olsa da hala 1$’ın  üzerinde işlem görmeye devam ediyor.

İlgili Haber
Charles Hoskinson, Sessizliğini Koruyan Cardano (ADA) Hakkında Konuştu
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu