binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinCardano'nun (ADA) Kurucusu Hoskinson'dan Açıklama: 'Cardano Bu Konuda Diğer Coinlere Örnek Olabilir!'

Cardano’nun (ADA) Kurucusu Hoskinson’dan Açıklama: ‘Cardano Bu Konuda Diğer Coinlere Örnek Olabilir!’

Cardano'nun (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, yaptığı bir YouTube konuşmasında, Cardano'nun diğer coinlere örnek olacağını söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Cardano’nun (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, yaptığı bir YouTube konuşmasında, Cardano’nun artan merkeziyetsizliğinin tüm kripto para birimi endüstrisi için bir uyandırma çağrısı görevi göreceğini belirtti.

Hoskinson, Cardano’nun Merkezsizleşmesinin Diğer Coinler İçin Uyanış Çağrısı Olacağını Söylüyor

Hoskinson, Cardano’nun gün geçtikçe daha merkezsiz ve etkili hale geldiğini vurgulayarak, eleştirilere rağmen projenin durmak bilmeyen kararlılığının ve ilerlemesinin altını çizdi.

Tamamen sıfırdan inşa edilen bir ekosistem olarak Cardano projesini her ay büyümeye ve güçlenmeye devam eden bir varlık olarak lanse etti ve bunun diğer kripto para birimlerinin dikkat etmesi gereken bir gelişme olduğunu belirtti.

Cardano’nun güçlü merkeziyetsizliğinin etkileri üzerinde duran Hoskinson, bu gelişmenin eninde sonunda kripto para düzenlemeleri içinde kurumsallaştırılabileceğini öne sürdü.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Güncellemesini Destekleyeceğini Duyurdu!

Merkeziyetsizlik ölçütlerinin, düzenleyici standartların temel bir bileşeni haline gelebileceğini ve çeşitli dijital varlıkların yasallığını ve düzenleyici muamelesini değerlendirmek için bir turnusol testi olarak hizmet edebileceğini öne sürdü.

Merkezi olmayan bir kripto para biriminin, internetin İletim Kontrol Protokolü (TCP) gibi geleneksel olarak merkezi olmayan sistemlere verilen statüye benzer şekilde bir emtia veya protokol olarak ele alınabileceğini öne sürdü.

Ayrıca, daha merkezi dijital varlıkların yasa kapsamında olumsuz koşullarla karşılaşabileceği potansiyel bir düzenleyici bölünme konusunda uyarıda bulundu.

Cardano’nun açıklaması, merkez bankası dijital para birimleri (CBDC’ler) ile gelebilecek potansiyel merkezi kontrole karşı keskin bir uyarı niteliği taşıyor ve sağlam para ve özgürlük ilkelerine olan bağlılığını bir kez daha teyit ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail