Cardano

Cardano’ya (ADA) Kurumsal Yatırım Müjdesi: Diğer Şirketler de Gelecek mi?

Graph Blockchain, 300.000 dolarlık ADA yatırımı yaptı.

Toplam piyasa değerine göre en büyük beşinci kripto para birimi Cardano’nun (ADA) başına kurumsal yatırım kuşu konmuş olabilir.

Kanada’nın önde gelen şirketlerinden olan Graph Blockchain, kısa süre önce yaptığı açıklamada şirketin Proof-of-Stake tabanlı ağlara yaptığı yatırımı kapsamında 300.000 dolarlık ADA yatırımı yaptığını duyurdu.

Cardano’ya 300.000 Dolarlık Yatırım

CEO Paul Haber konu hakkında yaptığı açıklamada Cardano’nun staking konusunda önde gelen platformlardan birisi olduğunu vurgulayarak şunları ifade etti:

Basın açıklamasında da belirtildiği gibi Graph olarak 2021 yılında akıllı kontrat platformlarının, merkezsiz blockchain ağlarının ana akım kabulünü gerçekleştirme konusunda potansiyeli olduğuna inanıyoruz. Cardano da yaygın ölçekte bunu başarabilecek proje olarak görülüyor. Graph da bu sebeple şirketin desteklediği projeler listesine ADA’yı eklemekten mutluluk duyuyor.”

Aslında Cardano 2021 yılının başından beri ciddi bir yükseliş ve tanınma yakaladı. Değeri tarihte ilk defa 1 doların üzerine çıkan ADA, 1,5 dolara kadar rekorunu sürdürdü.

Bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 1,20 dolar seviyesinden işlem gören ADA’nın kurumsal yatırımın sürmesi ile ise daha da ileri seviyelere ulaşabileceği tahmin ediliyor.

ADA kısa süre önce de kurumsal bir yatırım aldı. FD7 Ventures, elindeki BTC’lerin bir kısmını satarak ADA ve DOT yatırımı yapmıştı. Bunun hemen ardından başka bir kurumsal yatırımcının da benzer adım atması yakında yeni kurumsal yatırım haberleri duyma ihtimalimizi arttırıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu