Haberler

CCTV1: Çin Kripto Paralara Değil Zincir Teknolojilerine Değer Verir!

CCTV1 TV kanalı Çin hükümetince yayınlanan Blockchain konusundaki açıklamalara düzenleme ile yanıt verildiğini açıkladı.

Çin hükümetinden resmi olarak zincir teknolojilerine destekleri olduğu, Blockchain teknolojilerinin desteklendiği resmi kanallardan açıklanmıştı. İnsan hakları ihlalleri ile adından son dönemde sık sık söz ettiren ülkeler arasında yer alan ve basına çıkan skandal haberler sonrasında hiçbir açıklamayı yapmamayı tercih eden Pekin yönetimi bugünlerde gündemi Blockchain üzerinden yürütüyor.

Blockchain teknolojilerine ilgi gösterileceği ve daha çok Blockchain teknolojileri firmaları ve geliştirmelerinin Pekin’den destek gösterilecek olduğu açıklamaları ”Pekin yönetimi kripto para birimlerine ilgi göstermeye başladı” şeklinde yorumlanmıştı.

Kripto paralara ilgi göstermeyip sadece Blockchain teknolojilerine ilgi gösterdiklerine dair açıklama yayınlamış CCTV1 Blockchain teknolojisi dışında kalan hiçbir şeye destek verilmeyecek olduğunu ve kripto paraların kötü ve yasal olmayan işlerde aktif olduğunu açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu