Haberler

CCTV1: Çin Kripto Paralara Değil Zincir Teknolojilerine Değer Verir!

CCTV1 TV kanalı Çin hükümetince yayınlanan Blockchain konusundaki açıklamalara düzenleme ile yanıt verildiğini açıkladı.

Nexo

Çin hükümetinden resmi olarak zincir teknolojilerine destekleri olduğu, Blockchain teknolojilerinin desteklendiği resmi kanallardan açıklanmıştı. İnsan hakları ihlalleri ile adından son dönemde sık sık söz ettiren ülkeler arasında yer alan ve basına çıkan skandal haberler sonrasında hiçbir açıklamayı yapmamayı tercih eden Pekin yönetimi bugünlerde gündemi Blockchain üzerinden yürütüyor.

Blockchain teknolojilerine ilgi gösterileceği ve daha çok Blockchain teknolojileri firmaları ve geliştirmelerinin Pekin’den destek gösterilecek olduğu açıklamaları ”Pekin yönetimi kripto para birimlerine ilgi göstermeye başladı” şeklinde yorumlanmıştı.

Kripto paralara ilgi göstermeyip sadece Blockchain teknolojilerine ilgi gösterdiklerine dair açıklama yayınlamış CCTV1 Blockchain teknolojisi dışında kalan hiçbir şeye destek verilmeyecek olduğunu ve kripto paraların kötü ve yasal olmayan işlerde aktif olduğunu açıkladı.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı