bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerChainalysis: Ukrayna, Rusya Ve Venezuela Kripto Dünyasında Lider!

Chainalysis: Ukrayna, Rusya Ve Venezuela Kripto Dünyasında Lider!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Chainalysis adlı araştırma şirketinden yapılan açıklamada, yeni bir araştırmaya göre kripto para kullanımında benimsenme oranların ve alım gücü oranlarına bakıldığında liderliğin Ukrayna’da olduğu açıklandı. Ukrayna’dan hemen sonra Rusya ve Venezuela’nın geldiği ifade edilen araştırmada, özellike bu 3 ülkenin kripto paraları benimsediği belirtildi.

3 ülke vatandaşlarının kripto para birimlerine daha fazla sayıda ilgi gösterdikleri ifade edilirken, özellikle de son dönemde bu konuda pandemi nedeniyle daha fazla ilgi artışından söz ediliyor.

Chainalysis verilerine göre kripto para birimlerinin çok fazla sayıda insan tarafından kullanıldığı bu 3 ülkede, insanların kripto para sahibi olmaya daha yatkın ve daha sıcak baktıkları belirtiliyor. ABD ise listede daha alt sıralarda yer alırken, beklendiği gibi Çin’de ilk 3 sıralamada yer alamıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları