HaberlerKripto Para

Chainalysis: Ukrayna, Rusya Ve Venezuela Kripto Dünyasında Lider!

Chainalysis adlı araştırma şirketi araştırdı.

Chainalysis adlı araştırma şirketinden yapılan açıklamada, yeni bir araştırmaya göre kripto para kullanımında benimsenme oranların ve alım gücü oranlarına bakıldığında liderliğin Ukrayna’da olduğu açıklandı. Ukrayna’dan hemen sonra Rusya ve Venezuela’nın geldiği ifade edilen araştırmada, özellike bu 3 ülkenin kripto paraları benimsediği belirtildi.

3 ülke vatandaşlarının kripto para birimlerine daha fazla sayıda ilgi gösterdikleri ifade edilirken, özellikle de son dönemde bu konuda pandemi nedeniyle daha fazla ilgi artışından söz ediliyor.

Chainalysis verilerine göre kripto para birimlerinin çok fazla sayıda insan tarafından kullanıldığı bu 3 ülkede, insanların kripto para sahibi olmaya daha yatkın ve daha sıcak baktıkları belirtiliyor. ABD ise listede daha alt sıralarda yer alırken, beklendiği gibi Çin’de ilk 3 sıralamada yer alamıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu