Kripto HaberleriAltcoinChainlink (LINK) Tüm Karşıt Görüşlere Rağmen Yükseliyor - Önemli Seviyeler Neler?

Chainlink (LINK) Tüm Karşıt Görüşlere Rağmen Yükseliyor – Önemli Seviyeler Neler?

Takip et

Temmuz ayındaki 4.5 dolarlık seviyesinin bir ay sonra 20 doları görmesiyle rekor bir yükseliş kaydeden ve bugüne kadar en çok ses getiren projelerden biri olmayı başaran Chainlink (LINK) an itibarı ile 17 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Öte yandan şu anki değerine yükselmeden önce 15 doları gören ve birçoklarının yakında patlayacağına inandığı ve manipülatif bir değer olarak lanse ettiği LINK, istikrarlı yükselişine devam ediyor.

LINK projesine inanmayan ve yatırımcıları söz konusu kripto para birimi konusunda sık sık uyarmaktan çekinmeyen analist ve şirketlerin sayısı azımsanmayacak boyutta. Bilindiği gibi CryptoWhale, bu ayın ortalarında attığı bir tweetle LINK’in mevcut dinamiklerinin 2017 yılında altcoinlerin başına gelenlerle doğrudan ilişkili olduğunu, LINK arzının %70’inin 9 balinanın elinde bulunduğunu ve bunun sonucunun bir felakete yol açacağını belirterek yatırımcıları dikkatli olmaları konusunda uyarmıştı.

Ünlü yatırım şirketi Zeus Capital ise bu ayın başında başlattığı LINK karşıtı söylemlerini sürdürüyor. Şirket yaşanabilecek olası düşüşlere karşı temkinli olmaları konusunda sık sık yatırımcıları uyarıyor. Ancak tüm bu olumsuz yorumlara rağmen Yearn.finance gibi DeFi projelerinin ekmeğine yağ sürdüğü LINK projesi yeniden yükselişe geçmiş durumda.

Öte yandan Crypto Michael, İnternet fenomeni David Portnoy ve ünlü Winklevoss ikizlerinin Chainlink hakkındaki yorumları, fiyattaki yükselişi destekliyor. Crypto Michael bugün attığı bir tweette paylaştığı LINK grafiğinde ünlü kripto değerin direnç seviyesini test etmeye devam ettiğini belirtti ve 17 dolarlık seviyenin önemini vurguladı. Analiste göre bu seviyenin korunması 19 dolarlık seviye için önemli bir kapı açabilir aksi takdirde LINK için bir sonraki hedef 15 dolar olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları