fbpx
Haberler

Changpeng Zhao, Binance hakkında yalan mı söyledi?

Binance‘in CEO’su Changpeng Zhao, Binance'ın kayıp yaşamadığını iddia etmişti.

Dün yaptığı açıklamasında kripto paraların düşüş yaşamasının kendilerini etkilemediği yönünde bir takım açıklamalar yapan Binance‘in CEO’su Changpeng Zhao, açıklamaları kripto para sektöründe bir takım tepkilere sebep olmuştu. Bugün bu konu sürekli olarak gündemde tutulurken, sektörün sürekli olarak kayıplar yaşadığı ve madencilik sektöründe olanların batma raddesine gelirken, Binance’ın kayıp yaşamama durumunun neredeyse olmayacak olduğu ve kayıplar yaşamamasının mümkün olmasının pek fazla gerçekçi olmadığı tartışıldı.

Türk borsalarının kazançlarının düştüğü bu dönemde, tüm yabancı borsaların kazançlarında da yatırımcıların işlemlerinin azalması ve beklenti içerisinde olmalarından dolayı bekleyiş dolayısı ile kazançlarda düşüşler olmuştu. Borsaların bu düşüşünün iflas ve benzeri problemlere sebep olmayacak olduğu yönünde de bir takım beklentiler doğmuştu.

Ancak Binance‘in CEO’su Changpeng Zhao’nun açıklamalarının doğru olabilecek olmasının da bir iddia olduğunu hatırlatmak gerek. Zira en büyük kripto para borsası olmasından dolayı Binance’ın çok az zarar ile bu kötü günleri atlatma şansı diğer kripto para borsalarına göre çok daha fazla bulunmakta.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu