Haberler

Changpeng Zhao: CMC’den Bitcoin Derhal Kaldırılmalı!

Changpeng Zhao, yaptığı bir şaka ile gündemi salladı.

Dünyanın en büyük lider kripto para borsalarından birisi olmasına rağmen son 1 yıl içerisinde hacklenmesi ve siber güvenlik konusunda CEO’su tarafından yapılan açıklamalardan dolayı bazı yatırımcıların terk ettiği Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao, bugün yeni bir açıklama yaptı.

Satın aldıkları platform olan CoinMarketCap.com platformunun derhal BTC’yi (Bitcoin) kaldırması gerektiğine işaret eden Zhao, yatırımcıların ise bundan sonra platformda BTC’yi görmemesi gerektiğini, ilk sırada 2. lider kripto para birimi olan Ethereum’u görmeleri gerektiğine değindi.

Ancak bunun daha sonra “şaka” olduğunu ifade eden CZ, birçok kişiden tepki aldı.

CMC Artık Bağımsız Değil!

Bazı kullanıcılar Binance’ın Çin merkezli olduğunu, bu nedenle Pekin yönetiminden habersiz 1 dolarlık bile işlem yapamayacaklarını ve piyasayı manipüle ettiklerini iddia ediyor. Ancak bir tarafta ise CMC’nin tarafsız bir platform olarak kalmayacak olduğuna inanan kullanıcılar, CMC’nin Coinbase gibi bir kripto para borsası tarafından yönetilmesi halinde tarafsız olacağına dikkat çekiyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu