Haberler

Changpeng Zhao: Firefox Kullanmayın

Changpeng Zhao uyardı.

Binance kripto para borsasının CEO’su Changpeng Zhao, kripto para yatırımcılarının başta olmak üzere güvenlik ile ilgili problemleri olmasından dolayı Mozilla Firefox’a ait Firefox isimli internet tarayıcısının kullanılmamasını önerdi.

Firefox tarayıcısının olası güvenlik sorunlarının olduğunu ve bu sorunlar sebebi ile bazı ciddi problemler olduğunu belirten CEO Changpeng Zhao, kripto para borsasının yatırımcılarının kendi güvenlikleri için Firefox tarayıcısını kullanmalarının güvenlik sorunlarına sebep olabilecek olduğunu açıkladı. Kripto para yatırımcıları uzun yıllardan beri bir takım güvenlik riskleri ile karşı karşıya kaldı ancak hiçbir zaman kripto para borsalarının bir internet tarayıcısı nedeniyle güvenlik sorunu yaşadığı bugüne kadar gözlemlenmemişti.

Bir vaka olarak kayıtlara geçen Firefox olayında Changpeng Zhao tarafından yapılan uyarı ile binlerce insan Firefox kullanımını sonlandırabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu