Haberler

Charles: ADA 1 Milyar Kullanıcıya Ulaşabilir

Cardano kurucularından Charles Hoskinson, Cardano ADA'nın 1 milyar yatırımcı kullanıcıya ulaşmasının uzun zamanda uygun olabileceğini iddia etti.

İlk 20 arasında yer alan ADA hakkında açıklama yapan Cardano kurucularından Charles Hoskinson bu konuda kendilerinin 1 milyar kullanıcı hedefinin olduğunu ve bu konuda gelecekte başarmaya yönelik bugünden adımlar atmayı sürdürdüklerini açıkladı. Kripto para sahibi yatırımcılar sürekli olarak daha fazla Bitcoin satın alırken ADA ve diğer kripto paralara olan bakış açısı ise pek iyi olmayabiliyor.

Cardano 2019’da çok ilgi çekemedi ve ETH bile BTC karşısında pek fazla yatırım alamadı. 1 milyar kullanıcı iddiasının bundan 20 yıl sonrası için bile gerçek olması çok zor ve bugünden bakıldığında imkansızın ötesinde olduğu görülse de neler olacağını yine zaman gösterecek.

Cardano kurucularından Charles Hoskinson’un açıklamaları Cardano’ya sahip çıkıldığının bir göstergesi…

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı