Kripto HaberleriHaberlerCharles: ADA 1 Milyar Kullanıcıya Ulaşabilir

Charles: ADA 1 Milyar Kullanıcıya Ulaşabilir

Takip et

İlk 20 arasında yer alan ADA hakkında açıklama yapan Cardano kurucularından Charles Hoskinson bu konuda kendilerinin 1 milyar kullanıcı hedefinin olduğunu ve bu konuda gelecekte başarmaya yönelik bugünden adımlar atmayı sürdürdüklerini açıkladı. Kripto para sahibi yatırımcılar sürekli olarak daha fazla Bitcoin satın alırken ADA ve diğer kripto paralara olan bakış açısı ise pek iyi olmayabiliyor.

Cardano 2019’da çok ilgi çekemedi ve ETH bile BTC karşısında pek fazla yatırım alamadı. 1 milyar kullanıcı iddiasının bundan 20 yıl sonrası için bile gerçek olması çok zor ve bugünden bakıldığında imkansızın ötesinde olduğu görülse de neler olacağını yine zaman gösterecek.

Cardano kurucularından Charles Hoskinson’un açıklamaları Cardano’ya sahip çıkıldığının bir göstergesi…

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları