Cardano

Charles Hoskinson, Cardano (ADA) İçin Müjdeyi Verdi: Bunu Bekleyin!

Cardano'nun kurucusu olan Charles Hoskinson, yakında Cardano ağının da Solana benzeri performansa ulaşacağını vurguladı.

Hem Ethereum‘un (ETH) kurucu ortağı hem de Cardano‘nun (ADA) kurucusu olan Charles Hoskinson, özellikle ETH ve bunun diğer rakiplerini geçmek konusunda baya iddialı. Hoskinson, Cardano ağının akıllı kontratlarını hayata geçirmeden önce daha az iddialı olsa da şimdi her geçen gün yeni bir projeyi alt edeceğini vurgulamaya başladı.

Cardano, 2022’ye Damga Vuracak

Ünlü isim, InsideW3B sunucusu Marco Monty ile yaptığı röportajında ise 2022 yılının sonuna yönelik önemli müjdeler ve haberler paylaştı. Hoskinson’a göre 2022 yılının sonuna doğru Cardano ağı da saniyede yapılan toplam işlem sayısı bakımından Solana’yı yakalayacak. Solana, şüphesiz Ethereum’un en büyük ve tehlikeli rakiplerinden birisi.

Bu yıl, sistemin ölçeklenebilirliğini ve ifade edilebilirliğini büyük ölçüde artıran tüm bu güncellemeler geliyor ve böylece Solana ile benzeri sistemlerden gördüğünüz performansın aynısını elde edeceksiniz. “

Cardano’nun yol haritasında yer alan sıradaki adım, Basho güncellemesi olarak biliniyor. Basho güncellemesi ile beraber Cardano ağında inanılmaz bir ölçeklenebilirlik elde edilmesi beklenmekte ancak bunun nasıl olacağını zaman gösterecek.

Cardano ağının 2022 yılındaki en büyük önceliklerinden birisi de ağın sürdürülebilir olması. Bu da daha fazla DeFi uygulaması ve geliştirici anlamına gelmekte. Ünlü kurucu, Mithril isimli yan ağın ise Cardano ağının yükünü hafifleteceğini vurguladı. Bununla beraber Cardano’nun işlem sayısı bakımından Solana’yı yakalamasını bekleyen ünlü isim, 2022 yılının Cardano yılı olacağını düşünüyor.

İlgili Haber
Cardano'nun Büyük Heyecanla Beklenen Hydra Güncellemesine Az Kaldı - Peki Hydra Neyi Değiştirecek?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu