Cardano

Charles Hoskinson’dan İddialı ADA Açıklaması: Milyarları Görebiliriz

Charles Hoskinson, Cardano'nun (ADA) milyarlarca kullanıcıya ulaşabileceğini vurguladı.

IOHK ve Cardano CEO’su Charles Hoskinson, en güncel Periscope yayınında milyarlarca insanın çok yakında ADA kullanabileceğini düşündüğünü vurguladı.

Charles Hoskinson’dan Umut Veren Açıklama

Ünlü CEO, konu hakkında yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

Şu an yeni ağların çağında yaşıyoruz ve her şey çok kısa bir sürede değişebilir. Milyarlarca insana ulaşmak 10 veya 20 yıl sürse bile böyle bir çağda bu durum bir şeyi değiştirmez. Sıradaki 10 milyar kişinin ağı kullanmaya başlaması 10 yıl sürse bu bir şeyi değiştirir mi? Hayır değiştirmez çünkü çok kısa bir sürede bütün dünya nüfusunun 3’te 1’i kripto paraları kullanmaya başlayacak.”

Hoskinson, BlackBerry, MySpace, Netscape ve bunun gibi diğer platformların bir zamanlar sektör lideri olduğunu ancak kısa sürede bu liderliklerini kaybettiklerini vurguladı.

Bu değişimin kripto para sektöründe de mümkün olduğunu belirten Hoskinson, Cardano’nun da milyarlarca insanın katılımı ile rekor kırabileceğini ifade etti.

Teknolojide her şey çok hızlı bir şekilde değişebilir. Bu sebeple biraz sabırlı olun ve sektörün nereye gittiğine dikkat edin.”

DeFi projelerinin ilk ağlarına sadık olmadığını belirten Hoskinson, yakında Ethereum ağı tabanlı projelerin Cardano ve başka ağlara geçebileceğini vurguladı.

Ethereum ağındaki işlem ücretleri birçok yatırımcının ciddi anlamda zarar etmesine veya işlem açamamasına yol açtı. Hoskinson ise bunun değişebileceğini ve insanların teknoloji sektöründe değişime açık olduklarını vurguladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu