Haberler

Charles Hoskinson’un Açıklamaları Yanıt Bulmadı

Charles Hoskinson'un siyasiler üzerinde avukatların kripto para baskısını arttırma önerisi avukatlardan pek yanıt bulmuşa benzemiyor.

Kripto para birimlerinin yasal zemine oturtulması için avukatların birleşerek hükümetler üzerinde ve siyasi isimlerde daha fazla baskı kurmasından yana olan Charles Hoskinson, bu konuda kısa süre önce açıklama yapmıştı. Hoskinson açıklamasında “avukatlar kısa süre içerisinde kripto para birimlerinin daha yaygın ve daha güvenli olması için siyasiler üzerinde çok şiddetli baskı kurmalı, bu sayede hükümetlerin kripto para birimlerine dönük düzenlemeler yapmasına imkan tanımalıdır” demişti.

Ancak birçok avukat bugün siyasiler üzerinde herhangi bir baskı kurabilecek güçte değil. Zira avukatların siyasiler üzerinde baskı kurabilecekleri herhangi bir yetkileri olmadığı gibi, görüşlerine yer vermeleri bile zaman zaman bazı ülkelerde mümkün olmuyor.

Charles Hoskinson’un açıklamalarının ABD merkezli avukatlara yönelik olduğu düşünülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu