coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerCharlie Lee: Bitcoin Yeniden Toparlanacak

Charlie Lee: Bitcoin Yeniden Toparlanacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Litecoin kurucusu olan Charlie Lee, Bitcoin fiyatında daha fazla artışlar olmasını beklediklerini açıkladı. Fiyatların artacak olduğunu belirten Charlie Lee, bunun için bir süre daha beklenmesi gerekebilecek olduğuna değinerek sonucunda ise yatırımcıların memnun ve mutlu olacaklarını açıkladı. Bitcoin fiyatı ile ilgili düşüş olduğunu ama bu durumun geçici bir durum olduğunu belirten Lee, fiyatın artmaması için hiçbir sebep olmadığını açıkladı.

Bitcoin zaten bir süredir fiyatların düşmesi ile birlikte gerilemesine rağmen yatırımcılarının en üst düzeyde destek gören ve yatırımcıların güvenini çok önceden kazanan kripto para olması dolayısı ile güven hala daha en üst düzeyde. Bunun etkisi ile yatırımlarına güvenen yatırımcı kişilerin devamlı olarak kazanç sistemine odaklanmak yerine belirli aralıklarla kazanç sahibi olacaklarını bilmelerinin sonucu ve süreci daha olumlu yönettiği kaçınılmaz.

Litecoin Kurucusu Ama Destekliyor

Litecoin kurucusu olmasına rağmen Bitcoin’i destekleyen Charlie Lee, kripto paralar ile ilgili her yaptığı yorum ile gündemin en üst sırasına yerleşiyor. Gündemi sık değerlendiren isimlerden olan Lee, zaman zaman tepki, zaman zaman ise beğeni kazanan isimlerden.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail