Kripto HaberleriHaberlerCharlie Lee Kendisini Kurtarmaya Çalışıyor

Charlie Lee Kendisini Kurtarmaya Çalışıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Elinde bulunan tüm litecoin’lerini satmasının ardından tepkilerin odağına oturan ve son günlerde sürekli olarak hakkında Litecoin saldırısının olabilecek olduğu iddia edilen Charlie Lee açıklama yaptı. Bitcoin Gold saldırısının ardından yeni bir Litecoin saldırısı olur mu? Sorularına yanıt veren Lee, kendisinin kurucusu olduğu Litecoin’in saldırıya uğraması için kendisine göre çok yüksek maliyetlerinin olduğunu belirtti.

Yatırımcıların tepkisini her açıklaması ile çekmeyi başaran Charlie Lee’nin bu açıklamalarından hemen sonra bazı kullanıcıların kendisine destek verdiği, bazı kullanıcıların ise olumsuz yorumlar yaptıkları gözlemlendi.

Bitcoin Bile Saldırıya Uğrayabilir

Kripto para dünyasına giriş yapabilecek olan finans spekülatörleri milyarlarca dolarlık piyasaları tek bir kalemde yeniden yönlendirme şansına sahip olabilirler. Toplam 300 milyar dolarlık piyasa hacmi ile kripto para piyasasının toplu olarak saldırı altına alınması büyük devletler dışında normal kullanıcılar tarafından yapılabilecek bir durum değil ama, 500 milyar dolarlık 1 trilyon dolarlık yatırımlar bir kripto paranın tamamen yücelmesini sağlayabilir. Bunu yapabilecek bir güç var mı? Hayır yok. Ancak ve ancak bunu devletler sağlayabilir ki buda beklenen bir durum değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları