coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerCharlie Lee: LTC Yatırımım Yok

Charlie Lee: LTC Yatırımım Yok

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Litecoin kurucusu Charlie Lee, bugün kendisinin yatırımının olmadığını, çok az miktarda elinde LTC tuttuğuna değinerek, bunun belli birkaç sebebi olduğunu ifade etti. LTC yatırımlarının kendisi için büyük bir risk olduğunu ve sürekli olarak fiyatı takip etmekten dolayı kendisinin LTC üzerinde rahat ve riske uğratacak adımları atamadığına değinen Lee, bu konuda tüm kripto para dünyasından da tepki çekti.

Elinde belli miktarda LTC kaldığını ve bunun çok ufak bir miktarda olduğuna değinen Lee’nin bu ifadeleri sonrasında Litecoin kullanıcıları kurucu tarafından kendilerinin riske uğratılmasında bir engel görülmemesinin büyük risk olduğunu, ellerinde bulunan LTC yatırımlarını ise satmak zorunda olduklarını belirtti.

Tepki Yağdı

Charlie Lee, yatırımlarını satma nedeni olarak özgür hareket edemediğini belirtmesi ve fiyat düşüşü olmasından korktuğunu ifade etmesi ile tepki çekerken, bir diğer taraftan ise yatırımcılar kendilerinin risk aldıkları üzere Lee tarafından da risk alınmasını, kendi yatırımını kaybedecekmiş gibi hareket etmesi gerektiğine değindi. Bazı yatırımcılar ise bu açıklamalar sonrasında tüm yatırımlarını sattıklarını ve Bitcoin ile Ethereum, Ripple benzeri yatırımların çok daha güvenilir olduklarını belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail