Haberler

Litecoin Kurucusu Charlie Lee: Piyasa Manipülasyonu Yapmıyorum!

Litecoin Kurucusu Charlie Lee, piyasa manipülasyonu yapmadığını açıkladı.

Litecoin Kurucusu Charlie Lee hakkında kısa süre önce piyasa manipülasyonu yaptığı haberleri ortaya çıkmış ve piyasada Litecoin ve kripto para birimlerinin fiyatı üzerinde manipülasyon yaptığı iddiaları ortaya atılmıştı. TSI sabah saatlerinde bu iddialar karşısında yanıt vermek zorunda kalan Litecoin Kurucusu Charlie Lee, bu konuda kendisinin hiçbir şekilde bu tür girişimlerin getireceği kazanca ihtiyacının olmadığını ve Litecoin’den kazandığı paranın olmasa bile erken emekli olmasının hiç sorun olmadığını kendisinin zengin bir isim olduğunu iddia etti.

Litecoin’e günün belirli bölümünü ayırdığını ve bunun dışında kendisinin farklı bir takım gelirlerin sahibi olduğunun altını çizerek açıklamalarına devam eden Lee, yatırımcıların ve piyasadan bazı isimlerin kendisini bu tür suçlamalar ile suçlamasının doğru olmadığını, kendisinin zaten ”kazanacağını kazandığını” belirterek sözlerine devam etti.

Litecoin fiyatı hakkında bir süre önce yaptığı açıklamalarında ”LTC varlıklarımın tamamına yakınını çekmek ve daha rahat çalışmak zorundayım” ifadelerini kullanarak tepki çekmiş olan kripto para camiasının ünlü ismi Lee’nin bu açıklamalarından sonra yeniden bu tür bir tepki ile karşılaşması mümkün bile değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu