fbpx
Haberler

Charlie Lee’den Açıklama

Nexo

Charlie Lee, geçtiğimiz günlerde yaşanan Bitcoin Gold saldırısı ile ilgili olarak açıklama yaptı. Charlie Lee, açıklamalarında kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler ile ilgili bilgi verirken, Bitcoin Gold saldırısının %51 oranında sektörü vurduğunu, sektörde yaşanan bu durumun ise ciddi güvenlik endişesini beraberinde getirdiğini açıkladı. Litecoin’in diğer kripto paralara oranla daha fazla gelişmiş olduğunu ifade eden Lee, bunun yanında kripto para dünyasının son derece dikkat çeken gelişmelere gebe olduğunu açıkladı.

Litecoin Övgüsü

Charlie Lee, Litecoin’in çok iyi bir kripto para olduğuna değinerek kripto paralar ile ilgili olarak gelecekte daha farklı gelişmelerin yaşanabilecek olduğunu ifade etti. Kripto para dünyasının sürekli olarak daha fazla yatırımcının mevcut olarak kendisine yer bulması, kripto paralara olan ilginin sürekli olarak artıyor olması etkenleri dolayısı ile yatırımcı sayısı sürekli artıyor.

Litecoin’de yaşanan durum ise Lee’nin elinde bulunan yatırımlarını satmasının hemen ardından tepki çekerek yatırımcıların Litecoin almayacaklarını belirtmesi ile geri adım atması bir olmuş ve yatırım yapmaya devam edecek olduğunu açıklamıştı.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı