Haberler

Charlie Lee’den Bitcoin açıklaması

Charlie Lee, Bitcoin hakkında açıklama yaptı.

Charlie Lee, kripto para birimi Bitcoin hakkında açıklama yaptı. Bitcoin’in ölçeklendirme problemlerini çözmesi durumunda sorunların giderilecek olduğunu ve daha sabit fiyata sahip olabilecek olduğunu belirtti. Bitcoin fiyatının ölçeklenme sorunları dolayısı ile bir takım problemler yaşadığını belirten Lee, bu sorunun çözülmesi durumunda dünyada Bitcoin kullanımının çok daha fazla artacak olduğunu, daha az oranda fiyat kaygısı yaşanacak olduğunu belirtti.

Bence Bitcoin en fazla ölçeklenme konusunda problem yaşıyor ve bu sorunun çözülmesi durumunda kesinlikle daha iyi sonuçlar ortaya çıkacak ve daha fazla insan Bitcoin ile ilgili olarak olumlu düşünecektir. Bitcoin ölçeklenme sorununu çözünde ilgi ve alaka bir o kadar daha yüksek olacaktır. – Charlie Lee

Bitcoin fiyatına dair yorumlar son zamanlarda artmış durumda ve fiyatının neden dolayı sabit olmadığı ve neden dolayı dengeli süreci terk edemediği konularında yorumlar yapılmakta. Yapılan tüm bu yorumlar yatırımcıların dikkatinden kaçmazken, gelecek 2 aylık sürecin en fazla bu konuyu ilgilendirecek gelişmelere sahne olması beklentisi hakim.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box
Kapalı