Haberler

Charlie Lee’den Bitcoin açıklaması

Charlie Lee, Bitcoin hakkında açıklama yaptı.

Charlie Lee, kripto para birimi Bitcoin hakkında açıklama yaptı. Bitcoin’in ölçeklendirme problemlerini çözmesi durumunda sorunların giderilecek olduğunu ve daha sabit fiyata sahip olabilecek olduğunu belirtti. Bitcoin fiyatının ölçeklenme sorunları dolayısı ile bir takım problemler yaşadığını belirten Lee, bu sorunun çözülmesi durumunda dünyada Bitcoin kullanımının çok daha fazla artacak olduğunu, daha az oranda fiyat kaygısı yaşanacak olduğunu belirtti.

Bence Bitcoin en fazla ölçeklenme konusunda problem yaşıyor ve bu sorunun çözülmesi durumunda kesinlikle daha iyi sonuçlar ortaya çıkacak ve daha fazla insan Bitcoin ile ilgili olarak olumlu düşünecektir. Bitcoin ölçeklenme sorununu çözünde ilgi ve alaka bir o kadar daha yüksek olacaktır. – Charlie Lee

Bitcoin fiyatına dair yorumlar son zamanlarda artmış durumda ve fiyatının neden dolayı sabit olmadığı ve neden dolayı dengeli süreci terk edemediği konularında yorumlar yapılmakta. Yapılan tüm bu yorumlar yatırımcıların dikkatinden kaçmazken, gelecek 2 aylık sürecin en fazla bu konuyu ilgilendirecek gelişmelere sahne olması beklentisi hakim.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu