BitcoinHaberler

Charlie Lee’den Şaşırtıcı BTC Öngörüleri

Charlie Lee, BTC konusunda yapmış olduğu değerlendirmelerde yine gündem olmayı başardı.

Litecoin sanal para biriminin kurucusu olan ve kripto para dünyasının tanınan simalarından biri olan Charlie Lee, BTC konusunda yapmış olduğu değerlendirmelerde yine gündem olmayı başardı. Litecoin Ceo’su Charlie Lee bir röportajda vermiş olduğu demeçlerde Bitcoin ve diğer sanal para birimlerinin geleceğine dair bir takım öngörülerde bulundu. Yaptığı öngörüde son derece çarpıcı sonuçlara değinen Charlie Lee, konuşmasında LTC’nin ve kripto para dünyasına ait ekosistemin son yıllarda nasıl evrildiği konusunda da ifadeler kullandı. Lee’ye göre önümüzdeki dönemde tüm kripto para dünyasının şahı olan BTC’nin hiçbir zaman gerçek bir para değerine sahip olmakla kalmayacağını aynı zamanda modern dünyada çok büyük aktör olacağını belirtti. Ayrıca Lee, LTC’nin ne zaman yükseliş gösterip ne zaman yükseliş göstermeyeceğine dair kimsenin bir bilgisi bulunmadığını söyledi.

İşte Litecoin Ceo’su Lee’nin Açıklamalarından Satırbaşları

Yakın bir zamanda gerçekleştirilen röportaj podcastine katılım sağlayan Litecoin Ceo’su Charlie Lee basın mensuplarına verdiği demeçlerde ” Bitcoin ve ETH gibi iki büyük kripto para biriminin ne zaman yükseliş göstereceği hakkında kimse net bilgi sahibi değil. Ancak modern dünyanın geleceğinden bahsetmek gerekirse iki sanal para birimi de gelecekte gerçek bir değere sahip olmakla yetinmeyecek aynı zamanda modern dünyanın en büyük aktörlerinden biri haline gelecektir. Öte yandan LTC para birimi de gelecek zaman diliminde yükseliş gösterebilir. Ancak kim bu konu hakkında net konuşursa yalan söylüyordur.” ifadelerini kullandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu