HaberlerKripto Para

Charlie Munger: Kripto Paralar Bir Organ Ticaretinden Farksız

Charlie Munger, kripto paraları organ ticaretinden farksız bir duruma benzetti. Kripto paraların dünyada sürekli olarak gelişmeye devam etmesi ve dünyanın en fazla ilgi gören kripto parası konumunda olması Charlie Munger’i rahatsız etti. Munger, kripto paraların organ ticareti ile aynı olduğuna değinmekle kalmadı, tamamen boş bir iş olduğunu ve asla yatırımcıların bu tür yatırımlar yapmaması gerektiğine dair açıklamalarda bulundu.

Açıklamalarında kripto paraların boş iş olduğuna tekrar tekrar değinen Munger, ”ben şimdi size desem ki bebek ve ergen organları ticareti yapmak istiyorum, sizler bunu nasıl karşılardınız?” sorusunu sordu.

Sektörü Hedef Aldı

Charlie Munger, kripto para sektörünü hedef alarak, dünyada sürekli olarak gelişmeye devam eden bu sektörün oldukça fazla sorunları beraberinde getirdiğini ve çok saçma bir yatırım olduğunu açıkladı. Kendisini hayatta en fazla rahatsız eden şeylerden bir tanesinin Bitcoin olduğuna değinen ünlü iş insanı, bununla ilgili olarak kripto paraları sevmediğini ve kripto paraların kendisine göre değersiz ve yatırım yapılmaması gereken bir araç boş iş olduğunu ifade etti.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı