coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerCharlie Munger: Kripto Paralar Bir Organ Ticaretinden Farksız

Charlie Munger: Kripto Paralar Bir Organ Ticaretinden Farksız

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Charlie Munger, kripto paraları organ ticaretinden farksız bir duruma benzetti. Kripto paraların dünyada sürekli olarak gelişmeye devam etmesi ve dünyanın en fazla ilgi gören kripto parası konumunda olması Charlie Munger’i rahatsız etti. Munger, kripto paraların organ ticareti ile aynı olduğuna değinmekle kalmadı, tamamen boş bir iş olduğunu ve asla yatırımcıların bu tür yatırımlar yapmaması gerektiğine dair açıklamalarda bulundu.

Açıklamalarında kripto paraların boş iş olduğuna tekrar tekrar değinen Munger, ”ben şimdi size desem ki bebek ve ergen organları ticareti yapmak istiyorum, sizler bunu nasıl karşılardınız?” sorusunu sordu.

Sektörü Hedef Aldı

Charlie Munger, kripto para sektörünü hedef alarak, dünyada sürekli olarak gelişmeye devam eden bu sektörün oldukça fazla sorunları beraberinde getirdiğini ve çok saçma bir yatırım olduğunu açıkladı. Kendisini hayatta en fazla rahatsız eden şeylerden bir tanesinin Bitcoin olduğuna değinen ünlü iş insanı, bununla ilgili olarak kripto paraları sevmediğini ve kripto paraların kendisine göre değersiz ve yatırım yapılmaması gereken bir araç boş iş olduğunu ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail