Haberler

Chemical Revolution Davası Başladı!

Almanya Yüksek Mahkemesi büyük duruşma salonunda yargılanmaya başlayan toplam 11 sanıktan 7'si için çanlar çalıyor.

“Chemical Revolution” adlı karanlık internetin Almanya’da en büyük merkezi olarak tanınan grup üyelerinin yargılanmasına başlandı. Almanya yargısı Haziran 2019’dan bugüne kadar toplam 11 sanık hakkında işlem yaparken, bugün 7 sanık yargılama aşamasına gelen dosyalarından dolayı mahkemeye geldiler.

1.2 milyon doları bulan oranda satış işleminin yapıldığı tahmin edilen “Chemical Revolution” adlı karanlık internet platformunda piyasada satışı olmayan ilaçlar dahil olmak üzere uyuşturucu temin edildiği belirtildi. Yapılan araştırmada özellikle uyuşturucu etkili ilaçların satışının çok fazla yapıldığı ortaya çıkarıldı.

Yargılama sürecinin biraz uzun sürebileceği tahmin edilirken, sonucun nasıl olacağı konusunda ise kesin cezaya çarptırılacakları ve ağır cezalar verileceği belirtiliyor. Almanya yargısının çok ağır cezalarla bu tür suçları cezalandırdığı bilinmekte.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu