Haberler

Christopher Matta: Bitcoin 15.000 Dolar Olacak

Goldman Sachs’in eski başkan yardımcısı Christopher Matta, gelecek süreçte Bitcoin’in ne kadar olacak olduğu ile ilgili sorulara yanıt verdi. Açıklamasında kripto paraların tüm yaşanan olumsuz sürece rağmen gelişecek ve daha fazla büyüyecek olduğunu belirten Matta, sürecin en iyi şekilde ilerleyecek olduğunu ve kripto para sahibi kişi sayısının daha da fazla artacak olduğunu açıkladı. Bitcoin sahibi kişilerin kar elde etmesinin beklendiğini belirten Matta, 15.000 dolar seviyesine ne zaman yükseliş olabileceği konusunda ise tam net bir tarih vermeyerek merak uyandırdı.

Yatırımcı kişilerin bu tür önemli isimler tarafından yapılan açıklamada özen gösterdiği ve ilgi gösterdiği düşünüldüğünde Goldman Sachs’in eski başkan yardımcısı Christopher Matta’nın açıklamalarının kripto para sahibi kişilerin dikkatini ve beğenisini çektiği bilinebilir.

15.000 Dolar Olacak Mı?

Goldman Sachs’in eski başkan yardımcısı Christopher Matta’nın açıklamalarının tam tersi bir durum olma riski ne kadar yükseliş olursa olsun mümkün olabilir. Bu sürecin sonunda hangi analistin açıklaması doğru bekleyip sonucunda hangisinin doğru olduğuna karar verebileceğiz. Bu süreçte yatırımlarımızı korumak ise asıl öncelik.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu